Доставка і оплата

Відслідкувати доставку

Зазвичай доставка замовлень з нашого магазину займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення.

Для вашої зручності, здійснюємо доставку по Україні за допомогою служб-доставки "Нова пошта" та Justin.

Також здійснюємо пересилку замовлень за кордон за допомогою компанії Meest та Укрпошта. Вартість доставки замовлень за кордон можна прорахувати за допомогою калькулятора https://ua.meest.com/calculatorhttps://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy-mizhnarodni-vidpravlennia-posylky.

Фото посилка

Оплата замовлення

Після оформлення замовлення на нашому сайті, дочекайтесь підтвердження від нашого менеджера. Таким чином ви отримаєте підтвердження наявності товару та обговорите деталі замовлення.

Тепер зможете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом:

- Поповнення карти Приватбанку (номер карти повідомить менеджер після погодження замовлення), яка прив'язана до розрахункового рахунку ФОП. Оплату можна здійснити за допомогою Приват 24, monobank, через будь-яке відділення Приватбанку, через мобільні термінали. Просимо врахувати комісію при перерахунку коштів, вона може становити від 1 до 2% залежно від обраного методу оплати.

- Післяоплата (накладений платіж) - якщо ви не маєте можливості попередньо оплатити за замовлення, ви це можете зробити у відділенні служби-доставки під час отримання свого замовлення.  Оплата за переказ коштів здійснюється за рахунок отримувача: це 15-20 грн. + 2% від суми переказу.

- Оплата готівкою за замовлення у нашому стаціонарному магазині не здійснюється, просимо врахувати цю умову наших клієнтів, які планують отримати своє замовлення самовивозом із магазину. 

Фото доставка

Просимо звернути увагу, що

ціни у нашому інтернет-магазині та нашому стаціонарному магазині у Львові різняться.


Якщо ви бажаєте придбати товар за цінами інтернет-магазину, просимо притримуватися певних правил:

  • Зробіть будь-ласка замовлення на сайті;
  • Після підтвердження менеджером замовлення, оплатіть його на карту Приватбанку (розрахунок за замовлення відбувається тільки таким чином!);
  • У зазначений термін (за попередньою домовленістю) прийдіть у магазин за своїм вже зібраним замовленням.

 

 

Скористайтеся безкоштовною доставкою з нашого інтернет-магазину.

Ми з задоволенням йдемо на зустріч нашим клієнтам і цей маленький бонус від нас у знак вдячності за вашу прихильність до нашого інтернет-магазину.

 

Безкоштовна доставка діє на території України та у місті Львів

- від 700 гривень  - безкоштовна доставка по Україні

- від 500 гривень  - безкоштовна доставка по Львову

 

Поділитись: