Обмін та повернення товару

Фото поверненняНа товари, придбані в інтернет-магазині merezhka.com.ua поширюється гарантія якості від виробника, що діє на всій території України.                                                                         

У разі необхідності ви можете обміняти або повернути товар, придбаний в інтернет-магазині merezhka.com.ua, не пізніше 14-ти календарних днів з моменту його отримання (відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 №1023-XII).

На підтвердження оплати ми видаємо товарний чек. Даний чек є запорукою безпроблемного повернення або обміну товару належної якості.

Якщо за певних причин, замовлений товар вам не підходить, ви хочете його повернути або обміняти на інший, ви можете це зробити згідно з Законом "Про захист прав споживачів" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text

Ось декілька головних умов повернення товару:

- наявність чека обов'язкова - повернення або обмін товару здійснюється протягом 14 днів з моменту видачі чека

товар має мати товарний вигляд, упакування не пошкоджене, відсутні сліди використання

- поштові витрати за повернення товару належної якості оплачує покупець

- поштові витрати за повернення неналежної якості товару, або ж через помилку наших працівників, витрати за пересилку несе магазин

 

Ми повернемо кошти, оплачені вами за повернене замовлення, після того, як отримаємо товар та перевіримо його товарний вигляд. 

Повернення коштів відбудеться будь-яким зручним для вас способом.